Изненађење на врху српског фудбала: „Има ли краја? Нема!“ /видео/

Фудбалери Новог Пазара уписали су нови тријумф у Суперлиги Србије и дошли на деобу првог места са Црвеном звездом.
Мобилна апликација Sputnik на српском језику - Sputnik Србија
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Био је то шести узастопни тријумф Новопазараца, који су тренутно на врху табеле Суперлиге са 18 бодова колико има и Црвена звезда.
Нови Пазар је ушао офанзивно у меч, а већ у четвртом минуту могао је да поведе. Међутим, Милош Мијић није искористио пенал за домаћи тим.
Исти играч се искупио за промашај, пошто је у 13. минуту погодио мрежу Спартака за 1:0.
У 49. минуту досуђен је нови пенал за Нови Пазар, а са 11 метара био је прецизан Бојица Никчевић. До краја утакмице није било промене резултата.
У преосталим мечевима данашњег програма, Војводина је савладала Раднички Ниш са 3:0. Голове за Лале постигли су Ив Бараје у 22, Вељко Симић у 51. и Немања Николић у 82. минуту.
Напредак је у Kрушевцу савладао новосадску Младост 1:0, а једини гол на утакмици постигао је Марко Шарић у 21. минуту.
Сутра ће од 16.30 часова играти Јавор - Kолубара, као и Вождовац - Радник. ТСЦ ће од 18.30 сати на свом терену дочекати крагујевачки Раднички.
Од 20 сати на стадиону у Хумској улици је на програму 168. вечити дерби између Партизана и Црвене звезде.
Последњи меч деветог кола СЛС биће одигран у четвртак од 18 сати, а у Београду ће се састати Чукарички и Младост из Лучана.