Динамо „помодрео“ у Милану

© Фото : MIGUEL MEDINAМилан Динамо Загреб
Милан Динамо Загреб - Sputnik Србија, 1920, 14.09.2022
Динамо из Загреба направио је изненађење против Челсија, али овога пута то није успео да понови на гостовању Милану. Росонери су сигурном игром на крају славили са 3:1 (1:0).
Милан је до предности стигао у смирај првог полувремена када је Оливије Жиру био прецизан из пенала у 45. минуту.
Како је италијански тим завршио прво полувреме, тако је наставио и друго. Салемакерс је био прецизан у 47. минуту на асистенцију Леаа.
Динамо је показао снагу па је у 56. минуту био прецизан на асистенцију Петковића, док је побега у 77. одвојио Милан на недостижну предност.
Сада је Динамо на скору од једне победе и једног пораза, док је Милан први са победом и ремијем.