Српски штопер стрелац у Бундеслиги – кроз ноге голману /видео/

© AFP 2023 / SASCHA SCHUERMANNМилош Вељковић
Милош Вељковић - Sputnik Србија, 1920, 17.09.2022
Српски фудбалер Милош Вељковић постигао је гол за свој Вердер из Бремена. Вердер је играо на гостовању Бајер Леверкузену и постигао је погодак после корнера у 82. минуту за коначних 1:1. Чак је пробацио лопту голману кроз ноге.
Вељковић пружа јако добре партије на старту ове сезоне Бундеслиге, а сада је све надоградио и голом.
Леверкузен је повео у 57. минуту преко Демирбаја, док је Вердер у наставку покушавао да дође барем до бода.
Вељковић је у 82. минуту успео да погоди, искористио је гужву у шеснаестерцу и затресао мрежу.
За велико славље Вердера.
Када смо код Бундеслиге, треба да се дода и да је Аугзбург изненадио Бајерн из Минхена и славио са 1:0, као и да је Дортмунд истим резултатом био бољи од Шалкеа.