Јарчеви наоштрили „рогове“ за Партизан /видео/

© AP Photo / Martin MeissnerКелн - Дортмунд
Келн - Дортмунд - Sputnik Србија, 1920, 01.10.2022
Наредни ривал Партизана у Лиги конференција, бундеслигаш Келн, направио је лепу увертиру у окршај са црно-белима. Јарчеви су на свом терену савладали Борусију из Дортмунда са 3:2 после велике голеаде у другом полувремену.
Изгледало је све оптимистично за госте после првог полувремена које је обележио водећи гол Јулијана Бранта у 31. минуту.
Међутим, само што је кренуло друго полувреме, домаћини су направили преокрет.
Флоријан Кајнц у 53. и Штефен Тигес у 56, преокренули су на 2:1, да би Дејан Љубичић у 71. повисио на 3:1.
Све што су гости успели да ураде до краја меча био је још један почасни погодак који је заправо био аутогол домаћег десног бека Бена Шмица у 78. минуту.
Борусија је трећим поразом у сезони на осам мечева остала на 15 бодова, док је Келн трећом победом ухватио прикључак са горњим делом табеле, тренутно је седми.