За радост звездаша – Иванић и Катаи! /видео/

© Фото : ФК Црвена звездаМирко Иванић и Александар Катаи – ФК Црвена звезда
Мирко Иванић и Александар Катаи – ФК Црвена звезда - Sputnik Србија, 1920, 02.10.2022
Фудбалери Црвене звезде остварили су девету победу у сезони Суперлиге Србије савладавши у Новом Саду екипу Младост ГАТ са 4:0.
Поред победе, навијаче Црвене звезде мора да радује чињеница да су голове постигли Мирко Иванић два и Александар Катаи један.
Тандем најбољих играча Звезде је сјајно искористио репрезентативну паузу и вратио такмичарску форму за предстојеће изазове, а тачку је поставио Гелор Канга из пенала.
Ипак, негативни утисци са ове утакмице су промашени пенал Александра Пешића у шестом минуту и повреда Немање Милуновића.
Прву велику прилику за гол Звезда је имала у шестом минуту, али пенал није реализован.
Ипак, свега шест минута касније Иванић је показао каквим ударцем располаже.
Питање победника је готово решио Катаи, бриљантном реализацијом контранапада.
Иванић је још једном успео да се упише у стрелце...
... а Канга је показао Пешићу како се шутира пенал.
Звезда остаје прва на табели Суперлиге Србије са 29 поена из 11 одиграних утакмица, има две мање од другопласираног ТСЦ који има 26 поена.