Хрвати остали без бода у 94. минуту!

© AFP 2023 / KERSTIN JOENSSONДинамо Загреб
Динамо Загреб - Sputnik Србија, 1920, 05.10.2022
Фудбалери Динама из Загреба поражени су на гостовању Салцбургу резултатом 1:0, а могли су и до бода да им није поништен гол у 94. минуту утакмице. Са друге стране, Лајпциг је убедљиво надиграо Селтик са 3:1 (1:0).
Салцбург је у предност стигао у 71. минуту преко Окафора који је успешно искористио најстрожу казну, а права драма уследила је у надокнади меча.
Чак у 94. минуту Јосип Дрмић постигао је погодак за бод Динама на овом гостовању, али је судија поништио погодак због офсајда.
Дрмић је трагичар утакмице јер је у 82. минуту прво промашио зицер када је ишао директно на голмана Салцбурга, није био прецизан. Потом је дао гол у надокнади, али се он није важио.
Динамо је у првом колу победио Челси на Максимиру, па је изгубио од Милана, сада је поражен и у Моцартовом граду.