Јокановићев Динамо преживео московски дерби

© Sputnik / Рамиль Ситдиков / Уђи у базу фотографијаСлавиша Јокановић
Славиша Јокановић - Sputnik Србија, 1920, 08.10.2022
Динамо из Москве који са клупе предводи Славиша Јокановић одиграо је нерешено у дербију против ЦСКА и тако преживео московски обрачун - 1:1 (1:1).
ЦСКА је до предности стигао у 12. минуту преко Вилијана, а онда је Фјодор Смолов поравнао у 44. минуту утакмице. Испоставило се да ће то бити коначни резултат.
Важно је истаћи да су се у првој постави ЦСКА нашли српски фудбалери Милан Гајић и Саша Здјелар, а на терену су провели свих 90 минута.
Јокановићев Динамо је у последње време под лупом навијача и јавности због три везана пораза.
Губили су Полицајци и у дербију против ЦСКА, али су успели да преживе и освоје бод против другопласираног тима руског шампионата.