Немања заменио Алексеја и решио утакмицу – Вања капитулирао, а Лазар морао да призна пораз! /видео/

© AP Photo / Andrea BressanuttiСаша Лукић
Саша Лукић - Sputnik Србија, 1920, 23.10.2022
Утакмицу италијанске Серије А између Удинезеа и Торина поново су обележили српски фудбалери, а велику улогу у коначном резултату од 2:1 и победи гостујућег састава имао је Немања Радоњић.
Он је на стадиону Фриули заиграо од 61. минута, заменивши Алексеја Миранчука, руског фудбалера, а свега осам минута касније је уписао асистенцију.
Добио је Радоњић добро додавање из далека, право на десну ногу којом је из прве послао пас према Пјетру Пелегринију за рутинску егзекуцију и други гол за Торино.
Улогу каквој се није надао имао је голман Вања Милинковић-Савић, чувар мреже Торина и репрезентације Србије је био неодлучан у зачетку акције у 26. минуту, а као казна стигао је гол Ђерара Делофеуа за Удинезе.
Цео меч за победнички тим је одиграо још један Србин, Саша Лукић, а потенцијални репрезентативац Србије, који засад носи дрес младе репрезентације Немачке, Лазар Самарџић, за Удинезе је провео 65 минута на терену.
Недавно је гост емисије Миљанов корнер био бивши нападач Милан Пуровић.