Филип је гол машина! Пољска слави моћног Србина

© AFP 2023 / ANDREJ ISAKOVICСрпски фудбалер Филип Младеновић
Српски фудбалер Филип Младеновић - Sputnik Србија, 1920, 30.10.2022
Српски фудбалер Филип Младеновић постигао је гол и асистенцију у победи Легије против Јагелоније резултатом 5:2.
Легија се у 16. минуту нашла у проблему јер је Марк Гуал, фудбалер Јагелоније погодио за предност свог тима.
Међутим, после 12 минута креће потпуни преокрет тима из Варашаве који је голом начео Жозуе.
У 30. минуту за предност Легије погодио је сјајни српски фудбалер Филип Младеновић.
Нашао се близу противничког гола Младеновић и одмах десном ногом послао лопту у мрежу.
Жозуе је у наставку дао још два гола, а код трећег у 72. минуту асистирао му је управо српски репрезентативац и тако још више донео на значају тиму.
За Легију су се у стрелце уписали још и Маик Навроцки, а последњи је мрежу затресао Матеус Ковалски.
Од почетка сезоне Младеновић игра одлично. На 12 утакмица, по пет пута је затресао мрежу и асистирао саиграчима.