Звездин бисер је трагичар – Мијатовић промашио пенал за Европу!

© Фото : ФК Црвена звездаЈован Мијатовић
Јован Мијатовић - Sputnik Србија, 1920, 01.11.2022
Млади фудбалери Црвене звезде нису успели да се пласирају у омладинску Лигу шампиона пошто су у драматичном реванш мечу плеј-офа квалификација после пенала поражени од АЗ Алкмара.
Прва утакмица одиграна у Холандији је завршена са 2:2, Звезда је у реваншу губила до 77. минута са 1:0, а изједначење је донео Стефан Лековић у 86. минуту.
Због нерешеног резултата приступило се извођењу пенала, прва два су промашена, уследио је низ од шест добро изведених, а при резултату 4:3 белој тачки је пришао Мијатовић.
Момак који је понео број девет у сениорском тиму Звезде је промашио пенал и тиме је утакмица била завршена.
Недавно је и о младим играчима Звезде у емисији Миљанов корнер говорио бивши репрезентативац Раде Богдановић.