Тадић у врхунској форми пред Катар – две асистенције за прва 22 минута /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићКапитен фудбалске репрезентације Србије Душан Тадић
Капитен фудбалске репрезентације Србије Душан Тадић  - Sputnik Србија, 1920, 12.11.2022
У каквој је форми српски фудбалер Душан Тадић? Ако ћемо судити по мечу Ајакса и Емена - у одличној. Довољно је рећи да је српски мајстор на осам дана пре Светског првенства уписао је две асистенције за 22 минута у дресу Копљаника.
Емен је повео у 6. минуту преко Велдматеа, а онда је Душан Тадић наместио два гола која је постигао Тејлор.
Прво му је додао лопту по земљи у 8. минуту, а онда 13 минута касније набацио лопту на главу и Ајакс је веома брзо преокренуо, потом и преко Бергвајна стигао до предности од 3:1.
Ипак, ни то није било довољно за победу, јер је Емен стигао на крају до резултата 3:3, а занимљиво је да је гол постигао Ришаиро Живковић, доскорашњи фудбалер Црвене звезде. Био је прецизан у 58. минуту.
Гост емисије Миљанов корнер је директор репрезентације Стеван Стојановић.