Катаи донео победу Звезди у Сурдулици /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићАлександар Катаи
Александар Катаи - Sputnik Србија, 1920, 13.11.2022
Фудбалери Црвене звезде су у надокнади времена другог полувремена успели да остваре победу над Радником у Сурдулици голом Александра Катаија из слободног ударца за коначан резултат од 2:1.
Деловало је да ће Звезда поново оставити бодове у Сурдулици, али је најбољи играч црвено-белих спречио такав исход голом у 93. минуту из слободног ударца.
Звезда је боље ушла у утакмицу, повела је преко Александра Катаија у 35. минуту и најавила је добру партију.
Ипак, домаћи састав је после три минута игре у другом полувремену успео да изједначи и то преко Милоша Спасића.
Имали су прилике домаћи да стигну и до тријумфа, али се на крају срећа осмехнула Звезди која је после прекршаја над Немањом Милуновићем добила прилику из слободног ударца.
Шансу је искористио Катаи, постигао је гол и донео победу свом тиму.