Партизан наставио по систему топло – хладно

© Фото: ФК ПартизанПартизан - Словацко
Партизан - Словацко - Sputnik Србија, 1920, 20.01.2023
Фудбалери Партизана одиграли су нови припремни меч пред наставак шампионата, а Парни ваљак је наставио по систему топло-хладно. Данас су црно-бели играли против Младости, а дуел је завршен резултатом 2:2 (1:1).
Изабраници Гордана Петрића боље су отворили меч и повели голом младог дефанзивца Михајла Илића, али је Младост већ после пет минута успела да дође поравнања, па се са резултатом 1:1 отишло на паузу.
Могао је Партизан и да изгуби јер је примио гол у 72. минуту, али је Јевремовић у 75. поставио коначних 2:2.
Треба рећи да је Петрић данас видео на делу оне најмлађе играче које је повео на припреме у Турску.
У другом полувремену заиграо је и Милош Јојић, што би могло да наговести и његов останак у црно-белом тиму за пролеће.
У претходним пријатељским утакмицама Партизан је надиграо Ахмат из Грозног са 3:1, док је са Универзитатеом из Крајове одиграо нерешено 1:1.