Влаховић затресао Канаринце – и Гудељ стрелац у Лиги Европе

© AP Photo / Armando FrancaДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 16.02.2023
Српски фудбалер Душан Влаховић постигао је гол против Нанта у оквиру плеј-офа Лиге Европе. Сјајни нападач био је прецизан у 13. минуту за предност Старе даме од 1:0 у мечу који је завршен резултатом 1:1.
Била је то сјајна акција Јувентуса, после дијагоналног додавања Анхела ди Марије лопту је добио Федерико Кјеза, он је главом додао до српског нападача коме је преостао лакши део посла.
Сјајна акција!
Јувентус има много проблема ове сезоне, одузети су му бодови у Серији А, али Стара дама игра довољно добро да може да направи запажен резултат у Лиги Европе.
Био је ово купно 10. погодак за Србина ове сезоне у свим такмичењима, а трећи на исто толико мечева откако се опоравио до повреде.
Овај пут је имао велику помоћ саиграча.
Севиља је надиграла ПСВ са 3:0, а стрелац трећег гола на мечу био је Немања Гудељ српски репрезентативац.
Он је погодио у 55. минуту за 3:0 и тако се надовезао на сјајно вече српских фудбалера, јер су поред њега голове давали поменути Влаховић, али и Лука Јовић.