Спектакл на Црвеном тргу – и бронза за Партизан: „Москва остаје у прелепом сећању“

© Sputnik / Владимир ФедоренкоБаскет на Црвеном тргу
Баскет на Црвеном тргу - Sputnik Србија, 1920, 27.03.2023
Московски Црвени трг био је домаћин турнира у уличном баскету на ком је екипа београдског Партизана освојила треће место.
На такмичењу је учествовало 16 екипа из шест земаља, а уз главни догађај организован је и турнир за младе на ком се појавило више од 2.000 такмичара.
Новак Ђоковић - Sputnik Србија, 1920, 27.03.2023
Легенда нема дилему: „Новак жели да буде највећи свих времена“
Партизан је у борби за треће место савладао екипу Бед бојса са 16:11.
„Москва остаје у прелепом сећању. Хвала домаћинима на феноменалној организации, фантастичном турниру и топлој братској добродошлици“, навели су из Партизана.
Уз то, упућена је и захвалница на руском језику.
„Хвала вам, драги пријатељи“, додаје се.
Партизан је најпре у четвртфиналу савладао руску екипу Бајкала са 21:12, али су у полуфиналу поражени од тима Бионорд са 22:9, потоњим победником целикопног такмичења резултатом 16:15 над саставом Инаномо.