Сергеј је јунак Лација – два гола српског мајстора спречила изненађење у Италији

© AP Photo / Fabrizio CorradettiСергеј Милинковић-Савић
Сергеј Милинковић-Савић - Sputnik Србија, 1920, 28.05.2023
Сергеј Милинковић Савић, српски фудбалски репрезентативац, са два гола донео је победу Лацију против екипе Кремонезеа резулатом 3:2 у оквиру 37. кола Серије А.
Није добро почела утакмица по Лацио, већ у четвртом минуту Кремонезе је повео голом Хисаја, али онда је на сцену ступио јунак Сергеј Милинковић Савић.
Српски фудбалер постигао је гол у 37. минуту и са нерешеним резултатом су италијански тимови отишли на паузу. У првој половини другог полувремену, у 54. минуту Галдамес постиже гол за предност Лација.
Само четири минута касније Лазари је затресао мрежу за изједначење које је остало на семафору све до саме завршнице меча. Деловало је да ће то бити коначни резултат, међутим поново је ту био Сергеј!
Маестрални срски репрезентативац у 89. минуту постиже погодак за победу и спречава бруку свог тима с обзиром на то да је Кремонезе 19. тим на табели.
Погледајте ново издање емисије Миљанов корнер.