Победа Бахарове Звезде – дебитовала звучна појачања

© Фото: ФК Црвена звездаБарак Бахар
Барак Бахар - Sputnik Србија, 1920, 29.06.2023
Фудбалери Црвене звезде победили су данас Борац из Бањалуке 2:0 (1:0), у пријатељском мечу који је одигран у Ужицу, у склопу припрема оба клуба за предстојећу сезону.
Звезда је на стадиону "Радомир Антић" повела већ у осмом минуту. После велике гужве у шеснаестерцу Бањалучана, лопта је стигла до Стефана Митровића који је постигао леп гол.
Коначан резултат постављен је у 69. минуту, а гол су креирали резервисти. Шљивић је центрирао. а Лучић главом са петерца послао лопту у мрежу.
Деби у црвено-белом дресу уписали су Питер Олањинка и Жан Филип Красо, који су заиграли у другом полувремену.
Црвена звезда: Глазер (од 61. Васиљевић), Недељковић (од 61. Виго), Ераковић (од 46. Лековић), Драговић (од 46. Милуновић), Родић (од 61. Николић), Стаменић (од 61. Мијаиловић), Канга (од 61. Адо), Иванић (од 46. Шљивић), Пруцев (од 39. Лучић), Митровић (од 74. Олањинка), Мијатовић (од 74. Красо).