Звезда у Русији победила и Турке – из Санкт Петербурга се враћа са трофејом! /видео/

© Sputnik / Александр Гальперин / Уђи у базу фотографијаФудбалери Црвене звезде
Фудбалери Црвене звезде - Sputnik Србија, 1920, 12.07.2023
Фудбалери Црвене звезде остварили су трећу победу на Пари турниру у Русији, после успеха против Нефчија и Зенита савладан је и турски Фенербахче са 3:1, чиме је београдска екипа постала укупан победник припремног такмичења у Санкт Петербургу.
Звезда је одиграла и трећу одличну утакмицу на турниру у Москви, а голеаду је већ у 21. секунди првог полувремена започео Питер Олајинка.
После много шанси Звезда је дуплирала предност у 39. минуту преко Мирка Иванића.
Турски тим је успео да смањи у 79. минуту преко Жоаа Педра, а коначан резултат поставио је Владимир Лучић три минута касније.