Душан Силни – гол и асистенција на премијери /видео/

© AFP 2023 / Fabio FerrariДушан Влаховић
Душан Влаховић - Sputnik Србија, 1920, 20.08.2023
У првој утакмици Јувентуса у новој сезони Серије А Душан Влаховић је одмах заблистао. На мечу против Удинезеа у гостима Србин је прво асистирао до Федерика Кијезе у другом минуту, а онда и сам постигао гол у 20. минуту. Клуб из Торина славио је на крају рутински резултатом 3:0 и засео на чело Серије А.
Влаховић је до поготка стигао се беле тачке и на тај начин најавио да га чека сјајна сезона.
Српски нападач је преузео одговорност и заиста рутински извео најстрожу казну.
Пре гола исказао се и у разигравању саиграча. Трећи гол пре одласка на велики одмор дело је Француза Адријена Рабио који је погодио на додавање Камбијаса.
Влаховић је у наставку сусрета постигао још један погодак који је поништен због офсајда.