Храбри Чукарички поражен у Пиреју, али није отписан!

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 24.08.2023
Фудбалери Чукаричког су поражени у првој утакмици плеј-офа за пласман у Лигу Европе од Олимпијакоса у Атини са 3:1 и имаће шансе за велико изненађење у реванш мечу.
Чукарички је храбро изашао на терен против реномираног противника, али је тежина утакмице оковала ноге његових играча већ на старту дуела.
Већ у трећем минуту утакмице Олимпијакос је јасно ставио до знања своје намере и повео је преко Ел Кабија.
Предност домаћих је дуплирао Фортунис у 16. минуту, а сјајно полувреме за домаће комплетирао је Ел Каби у 40. минуту.
Имао је Чукарички своје шансе у оба полувремена, покушавали су Станковић, Ивановић, Никчевић, а тек у трећем минуту надокнаде Миладиновић је успео да постигне почасни пгоодак, пошто га је погодила лопта коју је главом упутио Јанковић.
Реванш утакмица је на програму наредног четвртка у Лесковцу.