Два пенала, еврогол и велики промашај – Звезда изгубила на Брду!

© Sputnik / Лола ЂорђевићТренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар
Тренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар  - Sputnik Србија, 1920, 16.09.2023
Фудбалери Црвене звезде доживели су нови пораз у Суперлиги Србије. Екипа Барака Бахара гостовала је Чукаричком који је на Брду освојио сва три бода победом над учесником Лиге шампиона од 2:1 (1:0).
Чукарички је у предност стигао у 24. минуту када је Доцић реализовао пенал, а вратио је истом мером са беле тачке и Красо у 48. минуту.
Брђани су до сва три бода стигли сјајним голом Адетунџија у 75. минуту утакмице. Може се рећи да је то био еврогол.
Меч ће се памтити и по промашају Шерифа Ендиајеа у 32. минуту утакмице када није погодио на празан гол, већ се спетљао.
После овог пораза Црвена звезда је на скору од пет победа и два пораза у првих седам утакмица, док је Чукарички стигао до 12. бода.
Црвено-беле у уторак чека меч против Манчестер Ситија.