ТСЦ и Вест Хем - Sputnik Србија

ТСЦ прошао као Црвена звезда – Станковићев Ференцварош бољи од Чукаричког

Фудбалери ТСЦ-а из Бачке Тополе показали су зубе на гостовању премијерлигашу Вест Хему. Клуб са севера Србије повео је са 1:0 усред Лондона, али на крају није издржао па је поражен са 3:1 (0:0) у мечу Лиге Европе. Фудбалери Чукаричког поражени су на гостовању Ференцварошу са 3:1 (2:1). Све сте могли да пратите уз Спутњик.
Једини гол за ТСЦ постигао је Петар Станић почетком другог полувремена, био је то прави шок за све на стадиону, али је Вест Хем ипак успео да преокрене до краја.
Кудус је био играч одлуке, прво је био близу да постигне гол, али је Петровић постигао аутогол, а онда је у 70. минуту постигао гол и донео енглеском тиму преокрет.
На крају је Ворд Прауз наместио још један погодак, а Соучек је погодио са прве стативе. На крају се испоставило да је ТСЦ прошао као Црвена звезда против Манчестер Ситија.
Могло је да дође до изненађења, али... Није.
Иначе, раније је Чукарички играо на гостовању Ференцварошу у оквиру Лиге конференције и поражен је такође са 3:1.
Био је српски тим у предности, водио је са 1:0, али је допустио противнику да се врати и већ на полувремену да поведе са 2:1.
На крају је бивши играч Црвене звезде Александар Пешић погодио у 78. минуту за 3:1 и тиме је било све решено.
Једини гол за Чукарички постигао је Ђорђе Ивановић у 26. минуту, док је Варга искористио пенал за 1:1, а затим и Овусу најавио преокрет мађарског тима.
Чукарички није успео да дође до првих бодова у Лиги конференције, док ће бивши легендардни српски фудбалер Дејан Станковић имати доста разлога за задовољство.
Следи дуел Вест Хема и ТСЦ-а у оквиру Лиге Европе.
Утакмице сте могли да пратите уживо уз Спутњик.
22:56 21.09.2023
КРАЈ УТАКМИЦЕ
Победа Вест Хема од 3:1
22:45 21.09.2023
84' – Сада је готово
Соучек је постигао гол после корнера, сада Вест Хем води са 3:1.
22:32 21.09.2023
70' – Вест Хем стиже до преокрета
Кудус је врло опасан, сада је стигао до гола и екипа из Лондона преокреће - 2:1
22:29 21.09.2023
67' – ТСЦ изгубио предност - 1:1
Аутогол Петровића. Штета... Вест Хем је успео у намери да поравна резултат.
22:20 21.09.2023
58' – Да ли ће ТСЦ издржати?
Сада је питање може ли ТСЦ да издржи налете Вест Хема који напада после примљеног гола.
22:10 21.09.2023
48' – ТСЦ води у Лондону - 0:1!
Станић је сјајно украо лопту, изашао испред голмана и донео ТСЦ-у велику предност усред Лондона!
21:54 21.09.2023
45' – Полувреме
После 45 минута резултат је 0:0
21:05 21.09.2023
3' – Почео је дуел Вест Хема и ТСЦ-а
У току је дуел Лиге Европе, видећемо како ће се снаћи ТСЦ. Резултат је 0:0
20:46 21.09.2023
КРАЈ
Крај утакмице - 3:1. Следи меч Вест Хема и ТСЦ-а.
20:30 21.09.2023
79' – Гол Пешића - 3:1
Српски фудбалер Александар Пешић ушао је у игру и постигао леп гол за 3:1.
19:40 21.09.2023
45+7' – Овусу за 2:1 на полувремену
Невероватно, Ференцварош је стигао до преокрета у седмом минуту надокнаде првог полувремена, а стрелац је био Овусу.
19:30 21.09.2023
44' – Гол за Ференцварош - 1:1!
Варга је постигао гол са беле тачке, Ивановић је скривио пенал. Пре тога је могао Ференцварош до још једног пенала, али је после ВАР-а он поништен. Овај - није.
19:13 21.09.2023
26' – Води Чукарички - 0:1!
Ивановић је стрелац, Чукарички води у Мађарској. Лепо је погодио из шеснаестерца Фрадија.
18:56 21.09.2023
10' – Поништен гол
Повео је Ференцварош, али је погодак поништен због офсајда.
18:46 21.09.2023
1' – Меч је почео
Стартовао је дуел Ференцвароша и Чукаричког.
18:18 21.09.2023
Састави тимова
Ференцварош: Дибуш - Рамирез, Сисе, Ма, Ботка - Абу Фани, Макрецис - Закариасен - Овусу, Маркињос, Варга.
Чукарички: Самуровић - Врањеш, Суботић, Стевановић - Ковач, Доцић, Сисоко, Никчевић, Тошић - Ивановић, Адетунџи.
16:19 21.09.2023
Добро дошли
Поштовани читаоци Спутњика, добар дан и добро дошли на текстуални пренос утакмица српских клубова у европским такмичењима, а играће Чукарички против Ференцвароша и ТСЦ против Вест Хема.