Силовите Српкиње уписале убедљиву победу за врх табеле!

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 26.09.2023
Женска фудбалска репрезентација Србије остварила је другу победу у Лиги нација, савладавши Грчку са убедљивих 4:0.
Србија је тиме преузела прву позицију у Групи 3, има шест поена из две утакмице и гол разлику од 6:1.
Иза Србије је Пољска која такође има две победе, али има слабији однос датих и примљених голова.
А што се голова тиче, Србија је повела у 16. минуту голом Миљане Ивановић, а после 16 минута асистирала је Јовани Дамњановић за 2:0.
Дамњановићева је у 44. минуту узвратила и асистирала Ивановићевој за великих 3:0, што је резултат којим се отишло на полувреме.
Одличну игру Србије Дамњановићева је крунисала у 52. минуту својим другим голом на утакмици.