Црвена звезда славила уз поруку са трибина /фото/

© Sputnik / Лола ЂорђевићТренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар
Тренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар  - Sputnik Србија, 1920, 30.09.2023
Фудбалери Црвене звезде надиграли су Раднички из Ниша у оквиру Суперлиге Србије са 1:0. Гол за црвено-беле постигао је Мирко Иванић у 13. минуту.
Меч је био прилично отворен на старту, чак је и Раднички имао неке шансе из контре, а Црвена звезда је релативно рано стигла до предности.
Био је то дугачак напад, а на крају га је реализовао Мирко Иванић после одбитка. Нашао се на правом месту и главом спровео лопту у мрежу.
У току меча на трибинама се нашла и кореографија у славу Стефана Недељковића који је преминуо на Косову и Метохији у недавним дешавањима.
© Фото : ФК Црвена звездаДелије
Делије - Sputnik Србија, 1920, 30.09.2023
Делије
Раднички је пружио добар отпор у Београду, можда су црвено-бели могли до још неког гола, али на крају славе три бода.
Иванић је у другом полувремену погодио и пречку и тако је за мало био кратак од звања двоструког стрелца.
Не може се рећи да су црвено-бели бриљирали па је било и појединих звиждука са трибина.
Сада је Црвена звезда на 18 освојених бодова из осам утакмица.