Спектакуларан гол Андрије Живковића – мајсторија или случајност? /видео/

© Sputnik / Виталий БелоусовАндрија Живковић и Тијаго Силва
Андрија Живковић и Тијаго Силва - Sputnik Србија, 1920, 12.11.2023
Андрија Живковић, српски фудбалер, постигао је гол за преокрет и победу ПАОК-а над Панетоликос у 11. колу грчке лиге. Српски репрезентативац као да није имао идеју да ту лопту усмери ка голу, али она је ипак тамо завршила.
Фудбалери ПАОК-а савладали су Панетоликос у 11. колу Суперлиге и то захваљујући Андрији Живковићу који је затресао мрежу у 36. минуту на спектакуларан начин.
Српски репрезентативац прихватио је лопту на десној страни, ушао је у казнени простор, а онда упутио лоб који је вероватно био намењен неком од саиграча, али је на крају завршио у голу.
Уместо асистенције Живковић је уписао гол тако што је лобовао голмана противничког тима, а на крају је тај гол био и победнички за ПАОК.
Претходно је за 1:0 погодио Силва Торехон, а онда је Самата донео изједначење само шест минута касније.