Љајићев шоу /видео/

© AP Photo / Hektor PustinaАдем Љајић слави погодак против Албаније
Адем Љајић слави погодак против Албаније - Sputnik Србија, 1920, 26.11.2023
Адем Љајић, прослављени репрезентативац Србије, приредио је прави спектакл играјући за Нови Пазар на гостовању Радничком из Крагујевца у Суперлиги Србије.
Љајић је био "мотор" убедљиве победе Новог Пазара од 4:0, постигао један, а асистирао за два гола.
Најпре је у 14. минуту сјајно асистирао Обрадовићу за лак погодак, што је бурно прославио.
И код другог гола Обрадовића Љајић је покренуо акцију, пронашао је Караклајића који је убацио лопту у казнени простор где је нападач Пазара био неумољив.
У 48. минуту је Сејдуба Сума упропастио асистенцију Љајића, очајним ударцем из казненог простора, а у наставку ни снег није омео сјајног фудбалера да покаже своје знање.
Љајић је у 61. минуту ипак забележио асистенцију, Сума сада није погрешио у шуту, а круну сјајне утакмице Адем је ставио својим голом у 82. минуту.