Звездин блицкриг – петарда за полувреме и пролаз у четвртфинале Купа Србије /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалер Црвене звезде
Фудбалер Црвене звезде - Sputnik Србија, 1920, 06.12.2023
Фудбалери Црвене звезде су за мање од пола сата утакмице осмине финала Купа Србије успели да постигну четири гола против Радничког из Ниша, до полувремена су постигли још један гол, а дуел су окончали резултатом 5:0.
Звезда је повела већ у 12. минуту, стрелац гола био је млади Никола Кнежевић.
Свега пет минута касније Александар Катаи је дуплирао предност, спектакуларним лоб ударцем.
Звезда је бриљантну игру наставила голом после 120 секунди, а стрелац је био Шериф Ендиаје.
Блицкриг је Звезда употпунила у 26. минуту за великих 4:0, преко Владимира Лучића, а до полувремена се у стрелце уписао и Жан-Филип Красо, док у наставку није било голова.