Митровић не прашта – још један гол српске машине /видео/

© AFP 2023 / -Александар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 08.12.2023
Нова утакмица, нови гол Александра Митровића. Српски нападач једноставно не прашта противницима, а на гостовању Ал Хилала Ал Таеу погодио је у 29. минуту са пенала за 2:0.
Могао је судија да досуди и пенал у 34. минуту када је Александар Митровић оборен слично као против Швајцарске у Русији 2018. године, али није показао на белу тачку.
Ипак, добио је Митар шансу за гол пет минута раније и искусно је извео најстрожу казну.
На овај начин Митровић је постигао свој 14. гол у првенству Саудијске Арабије, наравно у дресу Ал Хилала.
Претходно је Ал Даусари постигао водећи гол за госте.
Ал Хилал је уочи овог кола имао седам бодова више у односу на другопласирани Ал Наср, практично јединог правог конкурента.