И минут му је довољан: Милан слави Луку Јовића /видео/

© AP Photo / Luca BrunoЛука Јовић
Лука Јовић - Sputnik Србија, 1920, 03.02.2024
Српски фудбалер Лука Јовић постигао је гол за Милан на гостовању Фросинонеу. Погодио је за 3:2 и на тај начин донео три бода Росонерима. Много ће му значити овај погодак за даљи наставак сезоне. Дао је гол само минут после уласка у игру.
Снашао се Јовић у гужви, искористио грешку дефанзиваца и погодио за тријумф своје екипе. Бенасер је центрирао са леве стране, двојица фудбалера Фросинонеа су се сударила, до лопте је стигао Јовић, који је без проблема савладао голмана домаће екипе.
Можда ће после овакве утакмице тренер Пиоли размислити о томе да Јовићу пружи већу минутажу.
Јер, када год је добије у последње време Јовић је и више него користи.
Претходно је Милан повео преко Оливијеа Жируа у 17. минуту сјајним поготком, који је поништио Суле са пенала у 24. минуту.
У другом полувремену, Мазители је искористио непажњу одбране да донесе домаћима у 65. минуту и предност, а Габија је у 72. минуту вратио ствари на 2:2, после чега се појавио Јовић.
Видећемо како ће се оваква партија Јовића одразити на његову даљу минутажу у Милану.