Митровић погађа чак и када га „потера“ малер /видео/

© FAYEZ NURELDINEАлександар Митровић
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 08.03.2024
Чак и када крену малери, када га неће, Александар Митровић постигне погодак. У тријумфу његовог Ал Хилала против Ал Ријада од 3:1 српски нападач био је прецизан у 93. минуту са беле тачке. Мучио се, промашио пре тога пенал, али се ипак уписао у стрелце.
У првом полувремену Митровића је баш потерао малер.
Прво је у 11. минуту постигао погодак, али је он поништен због офсајда, тако да је Митар пропустио шансу да се упише у стрелце.
У самом финишу првог дела игре, уследио је нови пех. Ал Хилалу је досуђен пенал, Митровић је извео најстрожу казну у осмом минуту надокнаде првог полувремена, али није успео да погоди после кратког и спорог приласка лопти. Тачније, голман је сјајно реаговао.
У другом полувремену Ал Хилал је добио нови пенал, али га није извео Митровић, већ Рубен Невеш који је био прецизан. Касније је и Михаел погодио у 75. минуту за 2:1.
Таман када је деловало да ће се догодити утакмица у којој Митар неће постићи погодак, догодио се пенал у 93. минуту.
Овога пута није било грешке.
Митровић је постигао нови гол. Неко би рекао - кад год да игра, Митровић постигне барем по један погодак.
Светозар Марковић и Игор Дуљај - Sputnik Србија, 1920, 08.03.2024
Дуљај за Спутњик пред вечити дерби: Играчи мени дају енергију, а ја њима мирноћу /видео/