Орлићи жестоко кикснули – узалуд гол Митровића

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 22.03.2024
Млада фудбалска репрезензација Србије за играче до 21 године одиграла је нерешено 1:1 (0:1) на гостовању Луксембургу и свела шансе за пласман на Европско првенство само на теорију.
У једном моменту деловало је да све иде у правом смеру када је у 4. минуту Стефан Митровић довео Орлиће у предност, али је Луксембург успео до бода после гола Гонсалвеша у 51. минуту.
Покушавали су изабраници Љубинка Друловића у финишу да стигну до победоносног гола, бацили су све карте на напад, али нису успели.
Мора се рећи да је овај бод разочарање и да се од играча који куцају на врата А репрезентације очекује победа против екипе као што је Луксембург.
Подсећања ради, ова екипа Србије поражена је од Енглеске са чак 1:9.
Наш тим сада има 10 бодова на трећем месту, чак пет мање од Украјине и Енглеске које деле прва два места, с тим да Украјинци имају и меч мање.