Спектакл у Новом Пазару: Седам голова и хет-трик Адема Љајића

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 02.04.2024
Прави спектакл приредили су фудбалери Новог Пазара и ТСЦ-а који су за само 25 минута дали чак четири гола у 28. колу Суперлиге. Голеада се наставила и у другом полувремену, а све је завршено победом гостију од 4:3! Бивши репрезентативац Адем Љајић постигао је хет-трик за домаћи састав.
Вероватно се мало ко надао да ће се у Новом Пазару догодити права голеада. Све је почело већ у деветом миннуту када је предност донео гостима донео Милош Пантовић.
Прошло је само два минута, а онда је Адем Љајић погодио за изједначење. Четири минута касније за домаћи тим свиран је и пенал, а извео га је поново Љајић који је донео предност Новом Пазару.
Није се играло ни пуних десет минута, а онда је Александар Ћирковић затресао мрежу и поново донео егал утакмицу.
Полувреме је завршено резултатом 2:2, а онда је на изузетан начин почело друго. У 51. минуту ТСЦ је поново повео голом Ивана Милосављевића, а исти стрелац затресао је мрежу и после само четири минута за 4:2.
На крају је Адем Љајић постигао хет-трик и то феноменалним голом из слободног ударца.
Шутирао је по земљи, а навијачи иза гола порадовали су се пре него што је лопта ушла у мрежу.