Аранђел сјајним голом спасио Партизан „на крову“ у 92. минуту

© Sputnik / Лола ЂорђевићТренер Игор Дуљај
Тренер Игор Дуљај - Sputnik Србија, 1920, 03.04.2024
Фудбалери Партизана гостовали су Вождовцу у оквиру Суперлиге Србије, испоставиће се у правом трилеру. Изабраници Игора Дуљаја стигли су до велике победе и то тако што је Аранђел Стојковић у 92. минуту погодио за 3:2 (1:0).
Наместио се Стојковић и сјајним ударцем са десне стране искоса донео три бода црно-белима у надокнади времена.
Преостали стрелци за Партизан били су Самед Баждар (39. минут) и Александар Филиповић (74), док су за домаћина голове дали Михајло Нешковић (57, из пенала) и Јуниор Флемингс (81).
Партизан је мирно стартовао меч, можда чак и превише мирно јер је Вождовац био опасан у неколико прилика.
Али, црно-бели су први задали ударац. Играо се 40. минут када је екипа Игора Дуљаја дошла у предност, а стрелац је поново био Самед Баждар који игра у изузетној форми.
Био је то јако леп ударац Баждара, пласирана лопта у супротан угао, где се поново видело какав таленат поседује.
У наставку утакмице Северина је пробао ударац у 46. минуту, али је лопта отишла поред стативе.

Вождовац је у 56. минуту стигао до изједначења, судија Симовић је показао на белу тачку, а Нешковић искористио шансу за 1:1.

Партизан се нашао у незгодној ситуацији, али је поново дошао до гола преко Александра Филиповића. Захид је центрирао, а Филиповић главом дао гол у 74. минуту.
Прави шок за црно-беле уследио је шест минута касније када је стрелац за Вождовац био Флемингс. Ипак, Партизан је на крају стигао до победе и 67 освојених бодова. Црвена звезда има бод више, али и утакмицу мање.