Звезда славила у Крушевцу – са врло занимљивим саставом

© Лола ЂорђевићТренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић  - Sputnik Србија, 1920, 16.05.2024
Фудбалери Црвене звезде остварили су нову победу у оквиру Суперлиге. Изабраници Владана Милојевића гостовали су Напретку у Крушевцу и на крају су славили са 4:0 (3:0).
Милојевић је на овој утакмици извео чудан састав, потпуно другачији од онога што смо навикли, наравно чињеница да је већ шампион Србије му је помогла у томе, а и овакав састав је брзо донео предност црвено-белима.
Играо се осми минут када је Никола Кнежевић сјајно шутирао и погодио за 1:0 на гостовању у Крушевцу. Одиграо је дупли пас са Катаијем и потом волеј ударцем погодио мрежу домаћина.
Звезда је изашла на терен са младим играчима као што су голман Гутеша, а потом и играчи Мимовић, Радојевић, Кнежевић, Шљивић и Сремчевић.
Утакмица је била решена већ до полувремена. Прво је гол постигао Сремчевић у 42. минуту, а потом и Катаи на асистенцију Кнежевића у 45+1 минуту.
На крају је Сремчевић у 68. минуту поставио коначан резултат другим голом на утакмици.