Црвена звезда славила у Русији – погодио син Ланета Јовановића /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићТренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић  - Sputnik Србија, 1920, 05.07.2024
Фудбалери Црвене звезде славили су против Сочија са 2:0 на припремама у Русији. Дуел сте могли да пратите уз пренос на Спутњику.
Први гол постигао је Шериф Ендиаје у 39. минуту утакмице, док је Лазар Јовановић, син чувеног Милана Ланета Јовановића, дао гол за црвнео-беле у 44. минуту дуела.
Црвена звезда је против Сочија одиграла прву од три утакмице колико изабранике Владана Милојевића чека у Русији.
Владан Милојевић саставио је протокол без тројице српских репрезентативаца - Стојића, Мијаиловића и Спајића, пуштених да се одморе од Европског првенства, новопеченог оца Мирка Иванића, првог голмана Омрија Глазера...
Наредни ривали српског шампиона биће Зенит 8. јула и Таљарес 12. јула. Недуго затим црвено-белима следи и повратак у Београд када ће Звезда 20. јула отворити сезону у Суперлиги домаћинством против Јединства из Уба.