Реемитери
Студио Б99,1 MHz, 100,8 MHz и 105,4 MHz
Радио Новости104,7 MHz FM
Остали реемитери

Партизан изгубио од братског клуба, Тошић дао гол, а на трибинама порука „Москва - Београд“! /видео/

© Sputnik / Alexander Vilf / Уђи у базу фотографијаЦСКА - Партизан, Москва - Београд
ЦСКА - Партизан, Москва - Београд - Sputnik Србија, 1920, 07.07.2024
Познато је да Партизан и ЦСКА, као и Русија и Србија, негују братске односе, а пријатељски меч ова два клуба одигран је у Москви у оквиру Братског купа. Завршено је победом руског клуба од 3:0.
ЦСКА је до предности стигао у 3. минуту преко Мусаева, док је Келвен у 51. подигао на 2:0, а погодио је и Зоран Тошић у 89. минуту. Свом бившем клубу.
На крају се испоставило да је то коначан резултат пред 24.935 навијача. Немања Николић је на крају најбољи стрелац Братског купа.
„Невероватна је била атмосфера, амбијент. У првом полувремену смо играли како знамо, контролисали смо лопту. Али, друго полувреме је било лоше. Нисмо играли како желимо“, рекао је тренер Партизана Александар Станојевић.
Заниљмиво је да на клупи ЦСКА седи Марко Николић, бивши тренер Партизана.
На трибинама се нашао велики транспарент „Москва - Београд“. Поред тога писало је „Слава ЦСКА, живео Партизан“.
Навијачи су махали заставицама у бојама руске и српске заставе. Поједини навијачи носили су заставу која је била спојена и састављена од руске и српске заставе.
Пред почетак дуела интониране су химне две земље.
© Sputnik / Alexander Vilf / Уђи у базу фотографијаПартизан - ЦСКА
Партизан - ЦСКА - Sputnik Србија, 1920, 07.07.2024
Партизан - ЦСКА
Бивши фудбалер Партизана и ЦСКА, Зоран Тошић, извео је почетни ударац на овој утакмици. Не само то, већ је на крају дао гол за ЦСКА.
И он и Красић су показали какве су класе од играча.
Партизан је у среду победио Динамо из Москве укупним резултатом 6:4 после пенала.
Клуб из Хумске ће 10. јула одиграти пријатељску утакмицу против Локомотиве из Москве.