Партизанова победа за очување врха табеле /видео/

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалски тренер Александар Станојевић
Фудбалски тренер Александар Станојевић - Sputnik Србија, 1920, 04.08.2024
Фудбалери Партизана остварили су победу у трећем колу Суперлиге Србије и на свом терену су савладали Железничар из Панчева са 2:0.
Партизан је питање победника практично решио у првом полувремену када су његови играчи успели да постигну два гола.
Најпре је у 13. минуту капитен Светозар Марковић главом пласирао лопту у мрежу коју је из корнера упутио Бибрас Натхо.
У 39. минуту асистент је био Никола Антић, а егзекутор нападача, Ђорђе Јовановић за дуплирање предности.
Партизан је остварио трећу победу у актуелној сезони Суперлиге и усамљен је на првом месту табеле са девет поена, два више од Црвене звезде.