Стадион Партизана у сумрак - Sputnik Србија

Партизан минимално поражен у Хумској

Фудбалери Партизана поражени су у првој утакмици квалификација за Лигу Европе од Лугана на свом терену резултатом 1:0.
Партизан је издржао 73 минута, али је тада капитулирао голом Занотија.
Партизан је имао неколико великих шанси, није их реализовао и са минусом од једног гола иде на реванш утакмицу у Швајцарску.
Ток меча сте могли да пратите уз Спутњик:
21:55 08.08.2024
90+5' - Крај, пораз Партизана
Остало је 1:0.
21:50 08.08.2024
90' - Још пет минута
Партизан има шансу.
21:47 08.08.2024
88' - Страшна одбрана Јовановића!
Спасао је сигуран гол Лугана.
21:43 08.08.2024
84' - Велика шанса за Захида
Голман је одбранио.
21:33 08.08.2024
73' - Партизан прима гол
Заноти матира Јовановића.
Партизан губи 0:1.
21:17 08.08.2024
58' - Нове измене
Калулу уступа место Натху, а Северина Грималду.
21:11 08.08.2024
52' - Калулу тражи пенал
Наравно, ништа од тога.
21:09 08.08.2024
50' - Шут Аријаге
Веома непрецизан.
21:04 08.08.2024
46' - Измена
Зубаиру излази, на терену је Гох.
20:45 08.08.2024
45' - Крај полувремена
Нема голова.
20:37 08.08.2024
38' - Салдања поново лош
Бразилац пропушта нову шансу.
20:35 08.08.2024
35' - Велика шанса!
Захид је проиграо Северину који је избио сам пред голмана, али је десном ногом погодио истрчалог чувара мреже гостију.
И даље 0:0.
20:32 08.08.2024
32' - Судија је остао нем!
Салдања је ударен са леђа у трку ка голу, али арбитар показује да се игра настави.
20:30 08.08.2024
30' - Жути картон
Зубаиру је опоменут.
20:25 08.08.2024
25' - Себични Салдања пропустио шансу
Остао је сам пред голом, јурили су га ривали, а са бокова долазили саиграчи, ипак сам је наставио и изгубио лопту.
20:09 08.08.2024
10' - Испитивање снага
Нема озбиљнијих акција ни на једној страни.
20:04 08.08.2024
5' - Катастрофалан шут
Калулу је добио лопту од Аријаге, она је пала у казнени простор, али је офанзивац Партизана шутнуо далеко преко гола.
20:00 08.08.2024
1' - Почела је утакмица!