Александар Станојевић - Sputnik Србија

Партизан примио гол са играчем мање и после продужетака испао од Лугана!

Фудбалери Партизана мораће свој пут ка европским такмичењима да траже кроз плеј-оф квалификација за Лигу конференција пошто су испали из трке за Лигом Европе неуспехом у реванш утакмици двомеча са швајцарским Луганом.
Партизан је из Београда на гостовање понео један гол заостатка, успео је да га анулира у два наврата и да 90 минута оконча са 2:1.
Уз све, Партизан је од 88. минута имао играча више, али је себи дозволио луксуз да у другом продужетку прими погодак за 2:2 што је значило и крај нада црно-белих да ће наставити пут ка Лиги Европе.
Ривал Партизана у плеј-офу за Лигу конференција ће бити белгијски Гент који је после продужетка савладао дански Силкенборг са 3:2.
Европско такмичење ове сезоне неће видети ни Војводина која је после пенала испала од Марибора.
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 15.08.2024
Војводина пала после пенала!
Ток сусрета сте могли да пратите уз Спутњик.
23:06 15.08.2024
120+3' - Крај! Партизан је испао!
2:2 на крају за укупних 3:2 за Лугано.
23:02 15.08.2024
120' - Још три минута наде
Партизан мора да постигне гол...
22:55 15.08.2024
113' - Станојевић мења...
Сетио се Бибраса Натха кога шаље на терен уместо Аријаге.
22:53 15.08.2024
111' - Шок! Партизан прима гол са играчем више!
Лопта је прелетела све у казненом простору, а Хађ је улетео на њу и пласирао је кроз ноге Јовановићу!
Резултат је 2:2, укупно 3:2 за Лугано!
22:50 15.08.2024
109' - Поред гола!
Аријага је замало био непрецизан из слободног ударца, али је изнудио корнер.
Уследио је шут Марковића, али није било довољне снаге.
22:48 15.08.2024
107' - Јовановић поново на правом месту
Опасно је било...
22:44 15.08.2024
105' - Крај првог продужетка
И даље се чека победник...
22:40 15.08.2024
102' - Покушај Трифуновића
Главом, али преслабо.
22:34 15.08.2024
95' - Много среће!
Мујакић је заспао, Лугано је имао велику шансу!
22:31 15.08.2024
92' - Штета...
Шут Николића, корнер па непотребна соло акција Грималда.
Партизан је пропустио напад.
22:24 15.08.2024
90' - Продужеци!
Партизан има играча више, победом од 2:1 црно-бели су анулирали заостатак од једног гола из прве утакмице.
И сада мора у продужетке...
22:20 15.08.2024
90+1' - Паде Салдања преко лопте...
А имао је празан пут ка голу.
22:19 15.08.2024
90' - Четири минута надокнаде
Или гол или продужеци.
22:17 15.08.2024
88' - Станојевић поново мења
Шаље на терен Овусуа и Трифуновића уместо Захида и Северине.
22:16 15.08.2024
87' - Црвени картон!
Хајдари је добио други жути, Партизан има играча више!
22:15 15.08.2024
86' - Опет Јовановић!
Сјајна одбрана после ударца Мауа.
22:13 15.08.2024
84' - Срећа!
Мау је претрчао Де Медину, али је погодио само спољни део мреже.
22:11 15.08.2024
82' - Јовановић и пречка спасавају Партизан!
Две катастрофалне реакције одбране, али нема промене резултата!
22:10 15.08.2024
81' - Грималдо касни
А могао је да буде опасан.
22:07 15.08.2024
78' - Тежак пад Николића
Нема фаула, већ жути картон за тренера Станојевића.