Србин отворио нову сезону Премијер лиге – Аргентинац забележио нестваран промашај

© AP Photo / Jon SuperСаша Лукић
Саша Лукић - Sputnik Србија, 1920, 17.08.2024
Фудбалери Манчестер јунајтеда и Фулама отворили су нову сезону Премијер лиге. На терену је од самог старта био Саша Лукић, српски фудбалер, а „Црвени ђаволи“ у самој завршници успели су да дођу до победе од 1:0.
У првом колу Премијер лиге Манчестер јунајтед успео је да стигне до три бода тек у 87. минуту када је Џошуа Зиркзе, новајлија у тиму, затресао мрежу Фулама.
За тим из Лондона играо је и Саша Лукић, српски фудбалер, који је забележио солидну партију.
Фулам је на почетку меча деловао боље и опасније, али су се „Црвени ђаволи“ пробудили и почели да прете. Одлично су фудбалери Фулама отворили и друго полувреме, а онда поново следи период у ком је доминирао Јунајтед.
Укупно су фудбалери Манчестера упутили пет шутева у оквир гола, док је Фулам остао на два, међутим то ништа није вредело све до саме завршнице.
Тада је Зиркзе примио одличну лопту од Гарнаћа и послао је у гол и тако уписао свој први погодак за Јунајтед.
Гарнаћо је успео да упише асистенцију, али више од тога памтиће се његов промашај који је уследио неколико минута касније. Испред себе је имао празан гол, али је лопту послао поред.