Бабић постигао гол у Русији – Станковић поносно гледао мајсторију /видео/

© Sputnik / Григорий Сысоев / Уђи у базу фотографијаСрђан Бабић
Срђан Бабић - Sputnik Србија, 1920, 18.08.2024
Срђан Бабић, српски фудбалер, постигао је гол за Спартак у мечу против Факела у оквиру петог кола руске Премијер лиге и тако обрадовао тренера Дејана Станковића који му је аплаудирао због маестралног потеза.
Фудбалери Спартака из Москве повели су већ у трећем минуту голом Угалдеа, да би предност увећали само неколико минута касније када је мрежу затресао Срђан Бабић.
У шестом минуту меча српски фудбалер одлично је испратио корнер саиграча и лопту полу-волејем послао право у гол за вођство од 2:0.
Бабићу је ово други гол у сезони, а претходни је постигао у мечу против Химкија.
Фудбалери Спартака на крају су уписали убедљиву победу коју је у 60. минуту са беле тачке запечатио Барко.
После пораза у првом колу Спартак је уписао две победе и један реми, као и једну победу у Купу.
У петом колу руске Премијер лиге састали су се и ЦСКА који предводи Марко Николић и Локомотива, а у московском дербију Локомотива је славиал резултатом 1:0.
Нижњи чији је тренер Саша Илић поражен је од Краснодара резултатом 2:1.