Фудбалски тренер Александар Станојевић - Sputnik Србија

Партизан без Европе!

Фудбалери Партизана неће играти најесен у Европи пошто су после квалификација за Лигу шампиона и Лигу Европе испали и из трке за место у Лиги конференција, поразом од 1:0 на гостовању Генту после истоветног неуспеха у првој утакмици у Београду.
Партизан је одиграо бољу утакмицу него на свом терену, имао је велики број шанси, нарочито у првом полувремену.
У наставку је ривал преузео иницијативу, већ на старту је имао две велике шансе, а пошто је тренер Александар Станојевић бацио све карте на напад, у 88. минуту је Делорж искористио простор и сјајним ударцем левом ногом матирао голмана Јовановића.
Ток меча сте могли да пратите уз Спутњик:
19:56 28.08.2024
90+5' - Крај! Пораз Партизана!
Црно-бели остају без Европе!
19:51 28.08.2024
90' - Нема гола, игра се још пет минута
Калулу је закаснио, а судија је продужио меч.
19:48 28.08.2024
88' - Партизан примио гол!
Делорж се сјајно отворио, изван казненог простора је шутирао левом ногом у супротан угао и матирао Јовановића.
Партизан губи 1:0, укупно 2:0.
19:38 28.08.2024
77' - Штета!
Сјајна лопта Натха за Јовановића који је двапут заломио Ватанабеа, али га је Јапанац сустигао при покушају шута.
19:34 28.08.2024
75' - И Николић иде на терен
Излази Захид.
19:25 28.08.2024
66' - На терену је и Натхо
Изашао је Зубаиру.
19:22 28.08.2024
62' - Солидан ударац Филиповића
Голман је ипак добро реаговао.
19:19 28.08.2024
59' - Опасна акција
Сурдес из дотрчавања шутира преко гола.
19:18 28.08.2024
58' - Покушај Ковача
Одбитак је ишао у гол.
19:17 28.08.2024
57' - Трострука измена!
Грималдо мења Северину, Јовановић Аријагу, а Филиповић Де Медину.
19:16 28.08.2024
56' - Опасно!
Браун шутира поред закаснелог Де Медине, срећом био је непрецизан.
19:08 28.08.2024
48' - Пречка!
Поново срећа за Партизан, шутирао је Ганделман.
19:07 28.08.2024
47' - Срећа!
Са пет метара промашује Фадига, срећа за Партизан.
18:49 28.08.2024
45+3' - Полувреме!
Нема голова, и даље је на снази предност Гента од 1:0 из Београда.
18:45 28.08.2024
45' - Још три минута
Продужено је прво полувреме.
45' - Између двојице!
Сурдес је преварио два дефанзивца Партизана и шутирао, Јовановић успешно брани.
18:41 28.08.2024
40' - Невероватно!
Најпре Калулу, а потом Захид, велики промашаји играча Партизана!
Остаје 0:0.
18:32 28.08.2024
33' - Кикс Марковића...
Промашио је целу лопту у свом казненом простору...
18:28 28.08.2024