Утешна победа Србије

© Sputnik / Лола ЂорђевићФудбалска лопта
Фудбалска лопта - Sputnik Србија, 1920, 10.09.2024
Млади фудбалери Србије у конкуренцији до 21 године савладали су репрезентацију Азербејџана резултатом 2:0 у квалификацијама за Европско првенство.
Србија је боље отворила меч, а млади фудбалери дошли су до предности већ у 26. минуту када је мрежу затресао Вукашин Ђорђевић.
Није пуно времена требало Орлићима да повећају вођство јер је Јован Мијатовић већ у 40. минуту погодио за 2:0.
Са лепом предношћу је Србија отишла на паузу, али Азербејџан је био опаснији у другом полувремену.
Имали су Орлићи среће јер противници нису успели да реализују ниједну прилику.
Била је ово утешна победа Србије која се после девет утакмица налази на трећем месту и неће имати прилику да избори Европско првенство.