Максимална Лалатовићева Младост се шепури на врху са Звездом

© Sputnik / Александр Вильф / Уђи у базу фотографијаНенад Лалатовић
Ненад Лалатовић - Sputnik Србија, 1920, 22.09.2024
Пази, Лалатовићева Младост гази! Тим из Лучана уписао је шесту везану победу у свим такмичењима под командом Ненада Лалатовића. Последњи у страшном низу пао је Напредак и то у Крушевцу (2:1), што је лансирало Младост на врх табеле Суперлиге, раме уз раме са Црвеном звездом.
Сва три гола пала су у првом полувремену, Младост је после фуриозних 24 минута имала два гола предности. Прво је у седмом погодио Александар Пејовић из пенала, да би Никола Андрић у 24. дуплирао предност.
Успео је Душан Стојиљковић да врати резултатску неизвесност у финишу првог полувремена, погодивши у 39. минуту.
Испоставиће се да је то уједно и коначан резултат меча деветог кола Суперлиге, где је тим из Лучана стигао до шестог тријумфа, од чега петог у низу.
Ненад Лалатовић има максималан учинак и пет од пет на клупи Лучанаца у Суперлиги, који заиста играју фантастично и шепуре се на врху Суперлиге са 19 бодова колико има и Црвена звезда, али уз две утакмице мање.
Младост игра атрактиван фудбал, на гол више, што потврђује гол-разлика 16:11.
„Ми смо били бољи у првом, Напредак у другом полувремену. Бар на два дана смо први на табели“, кратко и јасно поручио је чудотворац Ненад Лалатовић.
Подсетимо, Црвена звезда ће свој меч деветог кола Суперлиге одиграти у понедељак од 19 часова, када је на програму 174. вечити дерби који ће бити одигран у Хумској.
Александар Митровић - Sputnik Србија, 1920, 21.09.2024
Митровићу ни целих 15 минута довољно за два гола – шоу српског мајстора у Арабији /видео/