Радио Новости104,7 MHz FM
Остали реемитери
Црвена звезда - Sputnik Србија

Уживо: Звезда топи предност противника, црвено-бели у налету

Кошаркаши Црвене звезде утакмицом против дебитанта Париза вечерас од 21 сат у главном граду Француске почињу такмичење у Евролиги. Дуел пратите у текстуалном преносу на Спутњику.
Будите уз Спутњик.
22:24 04.10.2024
30' – 56:53
Вратила се Звезда у игру и сада ово делује много оптимистичније. Шортс је дао пенале, а Недовић је убацио тројку - 58:56
22:15 04.10.2024
26' – Митровић
Погодио је Митровић са пенала, Звезда је смањила резултат, потом и Мекинтајер погађа из контре - 53:47
22:09 04.10.2024
25' – 53:40
Хифи је прошао и погодио о таблу, не делује ово добро по Црвену звезду
22:04 04.10.2024
23' – Десет разлике
Није добро, Звезда губи први пут 10 разлике и сада мора да се уозбиљи - 47:37
22:02 04.10.2024
21' – 44:35
Ворд је погодио једно прво слободно бацање, потом је фаулиран Калинић
21:45 04.10.2024
Крај првог полувремена
После првих 20 минута Париз води са 43:35. Лоша игра црвено-белих за сада, Јаго је превише грешио. Кенан, Ло и Шортс су убацили по 10 поена
21:33 04.10.2024
17' – Води Париз
Малком је донео 32:30 Паризу, а имаће и лопту са стране. Шортс је потом погодио са полудистанце, домаћин води са 39:33
21:27 04.10.2024
14' – Недовић!
Одличан је Недовић, везао је тројку па двојку и вратио је Звезду у живот - 24:22. Потом још једна његова тројка - 26:27
21:24 04.10.2024
12' – 22:17
Како време пролази тако Париз игра са већим самопоуздањем, а Звезда се мучи - 22:17
21:18 04.10.2024
Крај прве четвртине
Париз ипак добија прву деоницу са 18:17. Водила је Звезда, али је потом допустила домаћину да се разигра и сада је то већ другачији ритам утакмице
21:16 04.10.2024
9' – Ло
Ло је везао седам поена, Звезда се мучи у нападу - 13:17. Важна тројка Кенана
21:09 04.10.2024
6' – Хаотично на почетку
Много промашаја и грешака, али Кенан прави разлику па Звезда води са 10:4
21:05 04.10.2024
3' – Сјајни Боломбој
Одлично је Боломбој спречио закуцавање Ворда - 2:5
21:03 04.10.2024
1' – 0:3
Води Звезда после тројке Николе Калинића, јако битан моменат
21:01 04.10.2024
1' – Утакмица је почела
Стартовала је утакмица између Париза и Црвене звезде. Кенан није искористио први напад
20:52 04.10.2024
Представљање играча
Ускоро стартује дуел Париза и Звезде
19:54 04.10.2024
Без Милоша Теодосића
Састав Јаниса Сферопулоса покушаће да дође до првенца без Милоша Теодосића који због суспензије не може да помогне саиграчима.
15:14 04.10.2024
Добро дошли
Поштовани читаоци Спутњика, добар дан и добро дошли у текстуални пренос утакмице између Париза и Црвене звезде