Остали реемитери

Тристан користи сваку прилику – без промашаја!

© AP Photo / Nick WassТристан Вукчевић
Тристан Вукчевић - Sputnik Србија, 1920, 07.10.2024
Кошаркаши Торонта победили су екипу Вашингтона резултатом 125:98 у припремном мечу пред почетак нове сезоне НБА лиге, али Визардси су могли да извуку неке позитивне аспекте из овог меча нарочито када је реч о Тристану Вукчевићу, бившем кошаркашу Партизана.
Није Тристан Вукчевић добио велику минутажу, али шансу коју је добио максимално је знао да искористи.
За свега осам минута бивши кошаркаш Партизана постигао је десет поена ко је је постигао без промашаја. Шутирао је три од три за два, поена један од три за три поена и био је прецизан са линије пенала.
Перфектних 4/4 као и једну ухваћену лопту имао је Тристан.
У НБА лигу Тристан је стигао после две сезоне у Партизану где није успео да се истакне и избије у први план. Међутим његов таленат препознат је у Америци.
На мечу Вашингтона и Торонта највише се истакао Берет, кошаркаш из тима Дарка Рајаковића, са 17 поена.
Данил Медведев - Sputnik Србија, 1920, 07.10.2024
Рус открио пропуст – Кинези помажу Новаковим ривалима: Лоптице одговарају само Јанику и Карлосу