Бошко Миловановић: Митрополит Амфилохије – човек јеванђеље
Радио Новости104,7 MHz FM
Остали реемитери
Црвена звезда - Sputnik Србија

Уживо: Звезда изједначила – Шериф хладнокрвно реализовао пенал!

Фудбалери Црвене звезде играју у трећем колу Лиге шампиона на гостујућем терену против Монака. Меч пратите уз Спутњик.
Звезда има два пораза у прва два меча, против Бенфике и Интера, док је Монако остварио тријумф и реми.
Ток меча пратите уз Спутњик:
19:29 22.10.2024
43' - Ђига запретио
Елшник је извео корнер, лопта се одбила до Ђиге који је шутирао левом ногом преко гола.
19:28 22.10.2024
42' - Слободан ударац за Звезду
Монако је лако отклонио опасност испред свог гола.
19:27 22.10.2024
40' - Спајић на земљи
Капитен Црвене звезде Урош Спајић сам је пао, али на срећу није се повредио. Брзо је устао и наставио меч.
19:12 22.10.2024
27' - ГОООЛ!
Звезда изједначила преко Шерифа Ендиајеа! Хладнокрвно је нападач црвено-белих реализовао ударац са 11 метара.
26' - ПЕНАЛ!
Црвена звезда има прилику да изједначи након пенала који је скривио Тило Керер. Оборио је Сенегалца и управо он ће извести најстрожију казну.
19:07 22.10.2024
21' - Губи Звезда!
Каква грешка Силаса који није изашао да направи офсајд замку. Урош Спајић је изашао на време, а Силас "заспао". Поклон је искористио Такуми Минамино, који је је остао сам као на тренингу и у ближи угао је матирао Марка Илића.
19:02 22.10.2024
Подршка с трибина
Бучни су навијачи Црвене звезде, далеко више од присталица Монака, који обично игра у "позоришној атмосфери".
19:01 22.10.2024
13' - Далсио касни
Могла је Звезда до гол шансе да је Далсио био за делић секунде бржи. Избио би "један на један" са Мајецки, овако га је зауставио у последњем тренутку Тило Керер и Звезда је добила трећи корнер.
18:56 22.10.2024
10' - Први корнер за Монако
Много среће имала је Звезда. Денис Закарија упутио је лопту главом, а она је прохујала поред гола Марка Илића.
18:53 22.10.2024
7' - Принудна измена!
Далсио је на терену уместо повређеног Бразилца Дуартеа.
5' - Звезда запретила
Питер Олајинка је био највиши у скоку после још једног корнера Звезде. Покушао је главом из непосредне близине, а његов ударац зауставио је одлично постављени Мајецки.
18:51 22.10.2024
5' - Пех за Звезду!
Дуарте се сам повредио. Ухватио се за задњу ложу и мораће да напусти терен.
18:50 22.10.2024
4' . Велика шанса
Бен Сегир је лако могао да промени резултат. Каснио је Силас, а офанзивац Монака је необјашњиво из изгледне позиције шутирао преко гола.
18:48 22.10.2024
2' - Корнер за Звезду
Елшник је убацио лопту у казнени простор, а Немачки судија досудио је прекршај Спајића над Камаром.
18:46 22.10.2024
Почело је!
Први напад има Монако који игра у црвено-белој опреми, Звезда је у гостујућој, плавој, гарнитури.
18:40 22.10.2024
Меч ће ускоро почети
Још пет минута остало је до почетка сусрета.
18:05 22.10.2024
Немац на центру
Главни судија меча биће Тобијас Штилер из Немачке.
17:45 22.10.2024
Офанзива Звезде!
Судећи према ономе што ће Владан Милојевић извести на терен против Монака, јасно је да ће се Звезда трудити да буде офанзивна колико јој ривал то дозволи. Са двојицом нападач удариће црвено-бели на Кнежеве - Дуартеом и Шерифом.
17:36 22.10.2024
Познате су стартне поставе
Монако: Мајецки - Вандерсон, Синго, Керер, Енрике - Закарија, Камара - Аклиуш, Минамино, Бен Сегир - Емболо.
Црвена звезда: Илић - Сеол, Спајић, Ђига - Крунић, Максимовић, Елшник - Олајинка, Силас - Дуарте - Ендиаје.
17:29 22.10.2024