Остали реемитери

Ко би рек'о чуда да се десе и чудесни Слот

© AP Photo / Rui VieiraАстон Вила
Астон Вила - Sputnik Србија, 1920, 24.10.2024
Спуштена је завеса на треће коло новог формата Лиге шампиона, који уместо осам група по четири тима сада функционише по лигашком систему, а тешко да би било ко помислио да ће Астон Вила бити на врху са максималним учинком.
Ко би рек'о чуда да се десе, рефрен је чувеног хита „Миљацка“ у изведби Халида Бешлића и он савршено описује стање на табели Лиге шампиона после три уводна кола.
Истина, тек је почетак, ништа то не мора да значи, али опет... Вила на врху и то без примљеног гола!? Испред „аждаја“ попут Манчестер ситија, Реала, Барселоне, Бајерна, Арсенал...
Тешко да би било ко смео да се клади у то, или да је помислио да је тако нешто могуће.
Самед Баждар - Sputnik Србија, 1920, 24.10.2024
Партизане, гледаш ли? /видео/
Вила је рутински изашла на крај са Болоњом на свом терену и головима МекГина и Дурана за мање од десет минута на почетку другог полувремена успела је да „сломи“ отпор Италијана и испрати их кући са два гола у мрежи.
И, не само што је клуб из Бирмингема уписао трећи узастопни тријумф у елитном такмичењу, већ до сада његова одбрана није капитулирала.
Аргентинац Емилијано Мартинез поново је остао несавладан и један је од најзаслужнији што се Вира шепури на врху.
Није чета Унаја Емерија једина са максималним учинком, одмах иза ње је Ливерпул који је на другом месту само због једног примљеног гола, а идентичног броја датих – 6!
„Редси“ су у среду увече покорили Немачку, савладан је Лајпциг минималним резултатом. Једини гол постигао је Уругвајац Дарвин Нуњез и Арне Слот је наставио да пише историју као најуспешнији менаџер славног енглеског клуба када је у питању сам старт и првих неколико месеци.
Слот у званичним мечевима нема ниједан реми, има само један пораз од Нотингем Фореста (1:0), а све остало су победе, има их 11, од чега чак осам у низу.