https://sputnikportal.rs/20250209/ricard-grenel-americi-nisu-potrebni-mediji-koje-placa-drzava-1182463113.html
Илон Маск подржао став Ричарда Гренела о „Гласу Америке“ и „Радију Слобода Европа“: Да, угасите их
Илон Маск подржао став Ричарда Гренела о „Гласу Америке“ и „Радију Слобода Европа“: Да, угасите их
Sputnik Србија
Ричард Гренел, изасланик америчког председника Доналда Трампа за специјалне мисије, сматра да Сједињеним Америчким Државама нису потребни државни медији које... 09.02.2025, Sputnik Србија
2025-02-09T18:42+0100
2025-02-09T18:42+0100
2025-02-09T18:43+0100
свет
свет – политика
сад
https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/07e9/01/16/1181865699_0:0:3073:1728_1920x0_80_0_0_afbbea26595465ef8a732a9bd0bf4efe.jpg
„Радио Слободна Европа и Глас Америке су медији које плаћају амерички порески обвезници. То су државни медији. Те куће су пуне активиста крајње левице. С тим новинарима радим деценијама. То је реликт прошлости. Не требају нам медији које плаћа држава“, написао је Гренел на Иксу.На овај Гренелов твит надовезао се Илон Маск.„Да, угасите их. Европа је сада слободна, нико их више не слуша. То су само радикални левичари који причају сами са собом док спаљују милијарду долара годишње из џепа америчких пореских обвезника“, написао је Маск на Иксу.
https://sputnikportal.rs/20250209/umirem-od-smeha-mask-se-ruga-nezavisnim-medijima-koji-su-izgubili-novac-usaid-a-1182463229.html
сад
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
2025
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
Вести
sr_RS
Sputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/07e9/01/16/1181865699_138:0:2869:2048_1920x0_80_0_0_fc6f187805aac19e75ab2aaf0ea21f06.jpgSputnik Србија
feedback.rs@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
свет – политика, сад
Илон Маск подржао став Ричарда Гренела о „Гласу Америке“ и „Радију Слобода Европа“: Да, угасите их
18:42 09.02.2025 (Освежено: 18:43 09.02.2025) Ричард Гренел, изасланик америчког председника Доналда Трампа за специјалне мисије, сматра да Сједињеним Америчким Државама нису потребни државни медији које плаћају амерички порески обвезници, мислећи на Радио Слободна Европа и Глас Америке. Овај став подржао је Илон Маск.
„Радио Слободна Европа и Глас Америке су медији које плаћају амерички порески обвезници. То су државни медији. Те куће су пуне активиста крајње левице. С тим новинарима радим деценијама. То је реликт прошлости. Не требају нам медији које плаћа држава“, написао је Гренел на Иксу.
На овај Гренелов твит надовезао се Илон Маск.
„Да, угасите их. Европа је сада слободна, нико их више не слуша. То су само радикални левичари који причају сами са собом док спаљују милијарду долара годишње из џепа америчких пореских обвезника“, написао је Маск на Иксу.