Митровић је спреман за сезону! /видео/

Фудбалери Фулама и Виљареала одиграли су без победника, 1:1 у пријатељском мечу у Лондону. Виљареал је повео голом Данија Пареха у 34. минуту, а реми лондонском клубу донео је српски репрезентативац Александар Митровић у 86. минуту.
Sputnik
Пратите Спутњик и на летовању

Спутњик Србија неометано можете читати широм Европе на мобилној апликацији коју ћете пронаћи ОВДЕ. Апликацију такође можете преузети и путем линка apkfab.com

Иначе је одиграо свих 90 минута за Фулам.
Ово је био последњи припремни меч лондонског клуба уочи почетка нове сезоне у Премијер лиги.
Фулам ће шестог августа од 13.30 часова на свом терену у првом колу Премијер лиге играти са Ливерпулом.
Испратио је Митровић акцију саиграча у 86. минуту на идеалан начин и, у сопственом стилу, с ивицее петерца, матирао аргентинског голмана Руљија за коначних 1:1.
Митровићу је ово укупно четврти гол у припремама чиме је потврдио сјајну голгетерску форму. Само против Нице није постигао гол, јер није играо.
Најбољи стрелац Чемпионшипа прошле сезоне наставио је тамо где је стао.
Русија је одахнула због младог Сергеја – „Видимо се на терену"